Strona główna Aktualności XI TARGI TECHNIKI GRZEWCZEJ EXPO - GAS 2021

XI TARGI TECHNIKI GRZEWCZEJ EXPO - GAS 2021

Dodano: 1 Kwietnia 2022r

  

XI Targi Techniki Grzewczej Expo - Gas w Kielcach to jedno z najważniejszych wydażeń  branży gazowniczej w Polsce.  Wystawę odwiedziło blisko 3000 zwiedzających, którzy mieli okazję poznać ofertę 60 wystawców. 

 

  

 

 

 

 

 

 

  

Expo – Gas to także miejsce spotkań biznesowych. Odwiedzając wystawców, wspólnie z CEO Pegoraro Luca Poncato, mogliśmy wymienić się doświadczeniami i zaprezentować obecne rozwiązania technologiczne dla rynku gazu ziemnego. Nowością była zaprezentowana przez Polską Spółkę Gazownictwa mobilna stacja redukcyjno - pomiarowa do budowy, której wykorzystano elektryczny podgrzewacz gazu Pegorago Gas Technologies.

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

http://www.gasconcept.com/oferta/parowniki-do-gazu-ziemnego-cng/n-a-2415.html

 

 

W zaprezontowanej na XI Targach Techniki Grzewczej Expo - Gaz stacji redukcyjno-pomiarowej zastosowano podgrzewacz gazu firmy Pegoraro. Wymiennik ciepła pozwoli na uzyskanie przepływu 1250 m3/h. Do budowy stacji urzyto podgrzewacza w wersji elektrycznej o mocy grzałki 12Kw w wykonaniu EExd. Zastosowanie tego rozwiązania pozwala uniknąć budowy zewnętrznej kotłowni i zastosować mobilną przyczepę z zabudowaną stacją redukcyjno - pomiarową.